«Мені все одно, хто у вас загинув»: водій 217-ї маршрутки вигнав матір Героя АТО (фото)

водій_217
водій_217

«Сьогодні зайшла в автобус 217А, приблизно 8 година ранку. Показала посвідчення пільгового проїзду — матері загиблого воїна АТО. На що водій сказав вийти і чекати наступну маршрутку, бо в нього тільки сидячі місця. Хоча в маршрутці, окрім мене, переді мною зайшли троє пасажирів», — написала у «Facebook» матір Героя АТО Марія Найда.


«Я йому пояснила, що в мене загинув син, щоб Ви їздили і заробляли гроші, — розповідає пані Марія. — На що прозвучала відповідь: «Мені все одно, хто у Вас загинув».


Жінка пояснила, що їде у церкву, тобто їй потрібно під’їхати недалеко — тільки догори. «Всі пасажири мовчали, ніби в рот набрали води», — зазначає матір загиблого військового.


Однак, не обійшлось без добрих людей. «Одна жінка, яка сиділа, дала мені місце і сказала водієві, що не може слухати це все, що він говорить. Велике дякую жінці», — наголосила пані Марія.


«Одне цікавить, чи довго ще у Львові на маршрутах будуть працювати такі водії? І чому наші перевізники не проводять з ними виховну роботу? Герой дня!», — завершила свою розповідь жінка.
Фото: з «Facebook»-сторінки Марії Найди