Мер дозволив користуватися спецперевезеннями всім, хто їде на роботу

Мер Львова Андрій Садовий, в ефірі радіо «Львівська хвиля», 25 травня, повідомив, що спецперевезеннями, які діють у Львові на час карантину може користуватися кожен, хто їде на роботу. Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

«Спецперевезеннями, які діють у Львові, можуть користуватися усі люди, які їздять на роботу. І ми не робимо диференціації — чи людина їде на роботу в музей, чи на роботу в «Галичфарм». Важливо, що людина їде на роботу!

Єдине, що на час карантину ми скасували пільгове перевезення, бо в транспортному засобі мають бути лише сидячі місця.

Проте, від сьогодні, ми збільшуємо кількість транспорту на маршрутах. Однак, це все одно не вирішує ситуації, адже, щоб перевозити лише сидячих, потрібно мати в три рази більше транспорту. А цього реально нема. Можливо, після 29 травня нам дозволять скасувати спецперевезення.

Також у нас є можливість відкрити садочки, але наразі немає дозволу. Кабмін делегував всі повноваження регіональним комісіям, і мусимо бути у субординації, бо Львів є частиною Львівщини", — розповів мер Львова.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю