Мер Львова розповів, чи приходила повістка його найстаршому синові
Найстаршому — 20 років
![](/uploads/media/71/71/71717d7f9e3779fe617cb1f43bff0acf_w640.jpg)
Мер міста Львова Андрій Садовий розповів у інтерв’ю радіо «Люкс ФМ», відповідаючи на запитання про те, чи приходила повістка його 20-річному сину, заявив, що той сам ходив до військкомату.
«Він вчиться. Він пішов до військкомату, звичайно. Ходить на облік — все так, як має бути. Я думаю, що всі пройдуть війну, і всі мають пройти потужний вишкіл. Я більше сповідую систему, яка є в Ізраїлі, коли і чоловіки, і жінки повинні служити у Збройних силах. Тому що поки росія є нашим сусідом — вони життя нам не дадуть. Всі повинні вміти захищати нашу державу», — розповів Андрій Садовий.
За словами мера Львова, нині його старший син Іван-Павло навчається у виші, але у нього ще не було військової кафедри. Коли буде — отримає спеціалізацію й піде до війська. На запитання про те, чи не переживає він за життя і здоров’я своїх синів, Андрій Садовий відповів: «Дурню не страшно, а я за всіх переживаю».
Нагадаємо, раніше СБУ знайшла у чиновниці Садового понад 8 млн грн (ФОТО).
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Майже по всій Україні знову оголошена повітряна тривога
Вшосте за день
![](/uploads/media/c7/cd/c7cd5d1b485e1eef121c04e9153e7695_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/8e/49/8e4964475f5b93b07061632d8d2616b1_w640.jpg)
Хлопець, який напав на працівника військкомату у Франківську, виявив бажання служити в ЗСУ (ВІДЕО)
Попередньо, причиною конфлікту стало те, що цивільному намагались, ймовірно, вручити повістку