Мер Миколаєва рекомендує мешканцям міста евакуюватись через агресію РФ

Каже, що ситуація досить погана

Обстріл Миколаєва, фото ілюстративне

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич рекомендує мешканцям евакуюватись через посилення постійних обстрілів з боку російських окупантів.

Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

"Я рекомендую всім покидати місто. Всім, хто хоче залишитись живим, бо невідомо, коли це все закінчиться. На сьогодні, за нашими підрахунками, з 480 тисяч мешканців Миколаєва, які були до війни, в місті залишилось близько 230 тисяч.

Мало того, я рекомендую людям не повертатися у Миколаїв. Буде якось, розумієте, неправильно просидіти там 3 чи 4 місяці війни десь в іншому місці, врятувати своє життя, повернутися і загинути тут від бомби, яка може залетіти кожного дня. Це небезпечно. Навіщо повертатися? Я думаю, що сьогодні це недоречно — повертатися в місто, поки ця ситуація у нас, скажімо так, не налагодиться. Хоча б поки ми не відсунули ворога далі до Херсона або навіть до Криму", — наголосив мер.

Ситуацію в Миколаєві Сєнкевич назвав «дуже поганою».

«Ситуація загалом дуже погана. Нас щодня обстрілюють. Загалом у нас на сьогодні загинуло 111 людей. Одна з них — дитина. Також поранено у нас 502 особи, з них — 6 дітей (станом на 21 червня — ред.). Обстрілюють нас майже кожного дня різними типами снарядів. Десь 80 % цих снарядів — це снаряди касетного типу. Тобто реактивні системи залпового вогню типу «Смерч» чи «Ураган»», — пояснив він.

Мер зазначив, що по Миколаєву стріляють з Херсонської області, тому неможливо завчасно запустити сирену через невелику відстань. 

Нагадаємо, у червні ситуація в області погіршилася, Миколаїв щодня обстрілюють.