Мережа борделів у Києві: учасників секс-бізнесу взяли "тепленькими" — під час надання послуг клієнтам (фото, відео)
Оперативники викрили діяльність борделів у центрі столиці. Налагодила інтимний бізнес 32-річна зловмисниця. З’ясовано, що у двох орендованих квартирах «працювали» 12 жінок. За вчинення кримінального правопорушення організаторці загрожує до семи років позбавлення волі, — твердить прес-служба НПУ Києва.
Працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчо-оперативною групою Голосіївського управління поліції, викрили заклад із надання сексуальних послуг.
Як розповів т. в. о. начальника сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Олексій Гаврилюк, отримавши оперативну інформацію щодо роботи борделів на вулицях Великій Васильківській та Хрещатику, оперативники, спільно з слідчими територіального управління поліції, провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання та в автомобілях організатора, а також за місцем надання послуг інтимного характеру:
«Під час проведення процесуальних дій ми затримали організаторку та учасників, під час надання сексуальних послуг клієнтам. Ми з’ясували, що місце розпусти облаштувала 32-річна мешканка Полтави. Сутенерка діяла за схемою: орендувала квартиру у центрі столиці та завербувала дванадцять дівчат, які погодилися надавати сексуальні послуги за гроші».
У результаті обшуків, правоохоронці вилучили гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські та телефонні картки, а також комп’ютерну техніку. З’ясовано, що повії віддавали половину від зароблених грошей організаторці, а решту забирали собі.
Під час процесуальної дії у борделі перебувала одна дівчина, яка надавала сексуальні послуги за винагороду. Відносно неї працівники поліції склали протокол за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 181-1 (заняття проституцією) кодексу України про адміністративні правопорушення.
За цим фактом слідчі відділу Голосіївського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.
«32-річній зловмисниці повідомлено про підозру. Фігурантці загрожує до семи років позбавлення волі. Зараз правоохоронці встановлюють місцезнаходження інших жінок, які працювали у борделі», — додав Олексій Гаврилюк.
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«101659,101660,101661,101662»]
https://youtu.be/YQBdpsmYJ9A
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі