Мерія Чернівців жартома запросила на роботу порноакторку, яка поскаржилася на криві дороги

Реакція дівчини не забарилась

Фото: ілюстративне

Українська порноакторка Юлія зі Львівщини, яка працює під псевдонімом Джозефіна Джексон, нещодавно відвідала Чернівці та поскаржилась на криві дороги у місті і що ними важко їздити.  

Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Григорій Прохоренко відреагував на скарги порноакторки і жартома запропонував їй роботу в місцевому департаменті, який відповідає за дороги.

«З великою цікавістю ознайомився з дописом пані Джозефіни. І що я можу сказати... У департаменті інфраструктури є вакансія головного спеціаліста сектору поточного ремонту. Це гарна можливість себе реалізувати поза знімальними майданчиками, адже кар'єра акторки не вічна, як і криві дороги в Чернівцях. А зараз без жартів. Маєте бажання долучитися до творення »прямих« доріг міста? Тоді пишіть мені в особисті – детальніше розповім про ЗП, права та обов'язки», - йдеться у дописі у Фейсбук.

В свою чергу акторка відреагувала на пропозицію першого заступника начальника департаменту інфраструктури та благоустрою міськради Григорія Прохоренка спробувати свої сили на посаді головного спеціаліста сектору поточного ремонту.

«Все у ваших руках, Григорію, щиро надіюсь, ви все-таки виправите недоліки. А перекладати свої обов'язки на порноактрису - це дуже непрофесійно:) Не знаю, за що саме ви там відповідальний, але раз вас так зачепила моя думка про чернівецькі дороги, що ви навіть вирішили цілий пост цьому приділити… Ну ви явно якесь відношення маєте до цього всього. Тому бажаю успіхів у створенні »прямих« доріг;)», - зазначила Джозефіна Джексон.

Фото: скріншот з Фейсбук

Свій коментар акторка залишила під дописом чиновника на його фб-сторінці,

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів