Мешканець Луцька віз у своємо автомобілі 200 кг бурштину (ФОТО)
7 грудня, близько 8.30 год., на спецпосту поліції «Нижні Ворота», у Воловецькому районі, працівники патрульної поліції, за інформацією колег з Управління СБУ області, зупинили для перевірки позашляховик марки «Toyota Land Cruiser» на номерах іншої області. Про це пише видання "Новини Закарпаття".
За кермом перебував 24-річний мешканець міста Луцьк. Під час огляду автомобіля, який проводили поліцейські, працівники СБУ та прикордонники виявили каміння бурштину, загальною вагою понад 200 кілограмів.
[gallery type=«rectangular» ids=«93895,93896»]
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони надр). Бурштин вилучено. Правоохоронці з’ясовують його походження. У справі триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі