Мешканці скаржаться на "Укрзалізницю": вагони не прибирають, лавки на ладан дихають, зате ціни виросли (ФОТО)
«Укрзалізниця» знову підняла плату за проїзд, зокрема на проїзд в приміських поїздах. Проблему описує на сторінках блогу «Кореспондент» Оксана Домашовець-Онищук.
««Укрзалізниця» знову без попередження підняла вартість проїзду в приміських поїздах з 18.05.2019 р. До прикладу вартість проїзду з ст. смт Красне до ст. Львів була 17 грн, зараз вартість становить 28 грн. Ціна фактично на половину збільшена», — повідомляє жінка.
Ціни на проїзд збільшуються кожного року по декілька разів, але умови проїзду кожного року все гірше і гірше. Щоб у цьому переконатись достатньо проїхатись в електричці хоча б одну зупинку.
«Більшість вагонів, які зараз курсують приміським сполученням, це вагони які були випущені в 1960–1980 рр. (за табличками, які є у кожному вагоні можна дізнатись рік випуску, той в якому їхала я згідно номеру ЕР9М це 1976 р). Так в якому робочому стані вони зараз можуть бути?» — продовжується в блозі.
Стан вагонів просто «вражає», у переносному значені слова.
«Коли ти сідаєш в вагон то дійсно думаєш про те чи доїдеш, чи можливо по дорозі щось зламається чи загориться, що в принципі було не одноразово і таких прикладів пасажири можуть навести багато. Що ми маємо: вагони не прибирають, вікна не відкриваються, лавки дихають на ладан. І крім цього, у напрямку »Львів–Тернопіль« доволі часто дають лише 4 вагони. З понеділка по п’ятницю це просто пекло тому, що людей, які їдуть, просто величезна кількість, вагони забиті битком. Виникає питання куди йдуть гроші, чому не закупляють нові вагони, на що чекає наша влада, поки не станеться біда?» — обюрюється пасажирка.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі