Мешканці Величковського понад чотири роки страждають від дошкульних ям між будинками (фото)
Мешканці вулиці Величковського № 10 та 24 звернулись до депутата Львівської міської ради з проханням вирішити проблему, яка дошкуляє їм уже понад 4,5 роки. Про це повідомив, на своїй сторінці у «Facebook», депутат ЛМР Ігор Зінкевич.
Люди потерпають від ям, які подекуди досягають 15–20 см, що ускладнює рух транспортних засобів. Понад чотири з половиною роки тягнеться історія письмових звернень до голови Шевченківської районної адміністрації, однак безрезультатно.
«Звернулися до мене мешканці будинку № 10 та 24 по вул. Величковського № 10 та 24. Люди неодноразово зверталися письмово до теперішнього голови Шевченківської районної адміністрації, а також минулого, однак проблему не вирішено по сьогодні. Зі слів мешканців це тягнеться чотири з половиною роки», — пише депутат.
Між будинками №10 та 24 по вул. Величковського ями на дорозі сягають 15–20 см, що ускладнює рух транспортних засобів.
«Отже, я і мешканці цієї вулиці просять посприяти у вирішенні проблеми із ремонтом дороги між будинками № 10–24 по вул. Величковського із облаштуванням додаткової заїздної кишені для паркування автомобілів», — дадає ігор Зінкевич.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі