Мешканці Волиці, Мостиського району, перекрили дорогу, вимагаючи окрему ОТГ (відео)

otg
otg

Небайдужі жителі села Волиця, що в Мостиському районі, вийшли сьогодні, 3 грудня, на акцію протесту. Таким чином вони відстоюють своє право на окрему громаду.

Люди — близько 30–50 осіб — безперервно рухаються пішохідним переходом, через що ускладнений рух трасою.

Все відбувається спокійно, врегульовано, у межах чинного законодавства.

https://www.facebook.com/vitaliy.horbatenko/videos/10157054477714387/UzpfSTEwMDA0MDE3ODUyNjg0NTpWSzoyNTQ0MDYzNDQ1ODc3NzU0/

Небайдужі мешканці громади на сьогодні не розуміють, де їхня громада буде за рік. Як вони стверджують, ЛОДА сьогодні не бачить Волицьку ОТГ, яка створена кілька років тому і є успішною й добилася хороших результатів, а адміністрація не бачить цю громаду як окрему, як спроможну, самодостатню.

Як відомо, минулого понеділка почався так званий Децентралізаційний майдан у Львівській області, оскільки виконавча влада теж не побачила оркемішну Сокільницьку ОТГ. Отож, Сокільники, Басівка, Годовиця вийшли на майдан під стінами ЛОДА, згодом до них доєдналися інші.

Зараз у Волиці, незважаючи на сніг, мінусову температуру, люди своїми діями відстоюють святе непорушне конституційне право на місцеве самоврядування.

Як зазначається, корок утворився не надто великий — машини пропускають, та все ж мешканці не перестають ходити переходом, відстоюючи свої права.