Мешканців Львівщини попереджають не купувати борошно з виявленою сальмонелою

original_11
original_11

У борошні з птиці, виробником якого є ТОВ «Українська білкова компанія», з адресою вул. Тампере, 13-В, м. Київ, експортованому до Республіки Кіпр виявили Salmonella. Про це пише «Четверта студія», з посилання на повідомлення у ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

Як зазначається, до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав надійшло інформаційне  повідомлення системи RASFF (система швидкого повідомлення) від 2 жовтня 2019 року  стосовно виявлення Salmonella в борошні з птиці (походження ТОВ «Українська білкова компанія», вул. Тампере, 13-В, м. Київ), експортованому до Республіки Кіпр.

Відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та у термін не більше двох робочих днів письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вказаного харчового продукту, людей просять негайно повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Додамо, що кісткове борошно використовується як для домашньої птиці та худоби.