Мешканців Львівщини попереджають про сильний вітер і грози 27 серпня
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України на території Львівської області та міста Львова вранці й вдень 27 серпня пориви вітру (південно-західний з переходом на західний) 15–20 м/с. Подекуди грози, град. Йдеться про І рівень небезпечності, жовтий, застерігають у ГУ ДСНС у Львівській області.
Фактична погода: мінлива хмарність, без істотних опадів, вітер західний, 1-4 м/с, температура 14 -16° тепла.
Прогноз погоди:
По Львівській області: хмарно з проясненнями. Вдень місцями невеликі короткочасні дощі. Подекуди грози, град. Вітер західний, 9–14 м/с, вранці та вдень пориви 15–20 м/с. Температура вдень 19–24 °С тепла.
По місту Львову: хмарно з проясненнями. Вдень невеликий короткочасний дощ. Гроза, вдень град. Вітер західний, 7–12 м/с, вранці та вдень пориви 15–20 м/с. Температура вдень 21–23 °С тепла.
Радіаційний фон становить 11 мкР/год.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі