Мешканця Львівщини судитимуть за хабар волинським правоохоронцям

Слідчі ГУНП у Волинській області, за процесуального керівництва обласної прокуратури, оголосили про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України мешканцю Львівщини. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Мешканця Львівщини затримали під час надання неправомірної вигоди керівнику одного зі структурних підрозділів Горохівського відділу поліції. Йдеться про надання неправомірної вигоди службовій особі.

Чоловік давав 1,5 тис дол. США поліцейському, аби уникнути кримінальної відповідальності за незаконну порубку та перевезення лісодеревини.

Під час передачі коштів правоохоронці викрили хабарника.

Підозрюваному загрожує позбавленням волі на термін від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

[gallery link=«file» columns=«2» ids=«201517,201518»]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни