«Ми не віддамо жодного клаптика нашої землі»: херсонські партизани жорстко пригрозили окупантам (відео)

Партизансько-патріотичний загін руху «Жовта стрічка» дали ясно зрозуміти, що не відступляться бо Херсон — це Україна!

Партизани тимчасово окупованого російськими військами Херсона записали нове відеозвернення, в якому пригрозили загарбникам розправою.

Про це інформує "Уніан".

Ролик поширили місцеві «Telegram»-канали та пабліки у соцмережах.

«Херсонські партизани продовжують успішно передавати інформацію ЗСУ. Сьогодні, 6 липня, біля залізничного вокзалу був знищений склад з боєприпасами раш*стів. Хочемо передати нові цілі: Миколаївське шосе, 5-й кілометр, у приміщення компанії «Solar» знаходяться більше 200 орків; Лютеранська, 1, колишня будівля СБУ — більше 100 раш*стів, обидва місця спалимо або ми, або ЗСУ», — повідомив один із патріотів.

Крім того, учасник руху «Жовта стрічка» висловив підтримку акції «Стоп референдум!«: »Ми будемо блокувати будівлі, ми будемо битися на вулицях, а також на мостах. Ми не віддамо жодного клаптика нашої землі. Ми не підтримуємо ніякий російський уряд у Херсоні. Кожен, хто до нього причетний, вже є у списках смертників!".

У мережі з’явився ще один запис із попередженням для росіян, які окупували Херсон.

На відео зняли безголове «тіло» окупанта, підвішене на дорожньому покажчику зі зверненням: «Чекайте, ми йдемо, ми стараємося. Йдемо вам на допомогу. Херсон — це Україна!».