«Ми про***ли цей час»: екскомандир «Азову» різко висловився про необхідність власної зброї в Україні

Замість того, щоб побудувати все своє майбутнє, спираючись на іншу допомогу, ми мали обов'язково почати будувати власні сили, - Жорін.

Колишній командир легендарного полку «Азов», який захищав Маріуполь, а нині заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, різко висловився про те, що Україна домі не опирається на власне виробництво зброї. Про це Максим Жорін заявив у розмові з ведучою ТСН Наталією Островською.

За його словами, наша держава втрачає безцінний час, поки не створює власні підприємства із виготовлення зброї.

Сьогодні за рахунок того, що Україні допомагали зброєю західні партнери, військові виграли час. Проте зараз українці просто критично змушені побудувати власні підприємства для створення БПЛА (при тому всіх калібрів), які необхідні для стрілецької зброї, артилерії.

«Абсолютно очевидний факт, що ми дуже сильно залежимо в плані бойового забезпечення від західних країн на сьогоднішній день. Пов'язано це з тим, у першу чергу, що ми не мали власних потужностей для виробництва всього того, що необхідно нам для війни», – зазначив він.

Жорін вважає, що тієї зброї, що мала в своєму арсеналі Україна, вона позбулася у різний спосіб.

«Те, що у нас було, ми продали, »прогуляли« все і не побудували нічого нового. У цей час на початку війни зі скрипом, зі складнощами нам починають допомагати західні країни, і це супер як нам допомагає. Але після цього етапу ми мали б почати абсолютно інший процес. Замість того, щоб побудувати все своє майбутнє, спираючись на іншу допомогу, ми мали обов'язково почати будувати власні сили. І ми про***ли цей час, коли мали це робити. Цей час потроху спливає», – додав Жорін.

За його словами, у майбутньому буде важче отримувати західну зброю.

«Чим далі ми йдемо, тим складніше нам буде. Треба розуміти, що так чи інакше країни нам будуть все менше допомагати. Їм треба себе захищати, в них є свої справи, свої національні інтереси. Чого ми взагалі собі накрутили, що весь світ нам винен? Так, у нас війна. Багато в чому це війна за цивілізацію, але це війна на нашій території. Поки вона не дійде до інших безпосередньо фізично, вони взагалі будуть думати про свої справи, своє майбутнє», - додав Жорін.

Читайте також: екскомандир Азову висловився про мобілізацію

Хто такий Максим Жорін

Для довідки: Максим Жорін - заступник командира 3-ої ОШБр, командир легендарного полку «Азов» (2016—2017), майор ЗСУ. Добровольцем долучився до батальйону (згодом - полку) «Азов», де впродовж 2014-2017 років пройшов шлях від рядового бійця до командира полку. З 2023 року заступник командира 3-ої окремої штурмової бригади

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також