Миколаїв «закривають» на два дні — голова ОВА
Місто потрібно буде об’їжджати
У Миколаєві запроваджується довга комендантська година — на два вихідні дні. Вона триватиме від 23 години вечора 5 серпня до 5 ранку 8 серпня.
Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
«Я сьогодні підписав розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 год. 5 серпня 2022 року до 05:00 год. 8 серпня 2022 року. Всіх прошу віднестись з розумінням, запланувати вихідні та зробити закупи на ці два дні», — написав він.
Голова ОВА заспокоїв — ніякого нападу від ворога не очікується. Райони міста будуть відпрацьовуватися в тому числі щодо колаборантів.
Нагадаємо, Інститут вивчення війни зазначив, що російське командування постане перед важким вибором.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі