Мільярдна допомога енергосектору України від міжнародних партнерів - Шмигаль

Уряд виділив 245 млрд грн на закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння і техніки

Фото: ілюстративне

Допомога енергосектору від партнерів набирає оберти. Так, Україна має заявленої допомоги для енергетичної сфери від міжнародних партнерів на суму майже 1,5 млрд дол. 

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбук.

«Цього року на підтримку бюджету нам вдалося мобілізувати вже понад 30 млрд доларів від наших союзників. На наступний рік країни G7 мобілізують фінансову допомогу Україні на рівні до 32 млрд доларів. Це 85% від дефіциту бюджету, який ми матимемо у 2023 році. Продовжимо також співпрацю зі Світовим банком, іншими країнами-партнерами й очікуємо на нову велику фінансову програму з МВФ», —  написав Шмигаль.

За 11 місяців цього року уряд виділив 245 млрд грн на закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння і техніки. Наступного року бюджет на такі закупівлі збільшено до 300 млрд грн.

«Допомога енергосектору від партнерів набирає оберти. Маємо заявленої підтримки на майже 1,5 млрд доларів. Щодня приїжджає додаткове обладнання для ремонтів пошкодженої інфраструктури. Вже прибуло понад 200 вантажів з енергетичним обладнанням. Вистоїмо. Також держава виділить малим і середнім підприємцям 150 млн грн на інвестиційні проєкти у сфері енергоощадження та енергозабезпечення», — додав очільник уряду.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів