Міндіч виїхав з України скориставшись послугами львівського сервісу VIP-перевезень
Міндіч перетнув кордон України в напрямку Польщі на Mercedes-Benz S 350
Тимур Міндіч, який перебуває під підозрою в організації корупційної схеми у сфері енергетики, виїхав з України, скориставшись послугами львівського сервісу преміум-перевезень "ТаймЛюкс". Про це повідомляють "Схеми".
Міндіч виїхав на автомобілі Mercedes-Benz S 350, що належить одному з власників компанії, о 2:09 ночі 10 листопада, за кілька годин до обшуків у його квартирі детективами НАБУ в рамках операції "Мідас". Операція стосується діяльності злочинної організації, яка систематично отримувала неправомірну вигоду від контрагентів "Енергоатому" у розмірі від 10% до 15% від вартості контрактів.
Міндіч перетнув кордон України в напрямку Польщі на Mercedes-Benz S 350. Автомобіль належить 38-річному львівському підприємцю Максиму Вовку, власнику компанії "ТаймЛюкс", яка була зареєстрована у травні 2025 року. Фірма надає преміум-перевезення до Польщі, Молдови та Румунії і обіцяє "швидкий перетин кордону" та "індивідуальні маршрути під побажання клієнта".
Іншим співвласником сервісу є Ельдар Асадулаєв, колишній працівник західного регіонального управління ДПСУ.
Обидва власники відмовилися коментувати поїздку Міндіча.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
- У Львові за дев’ять тижнів травмувалися 126 водіїв електросамокатів
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові з 6 серпня закривають на ремонт вулицю Городоцьку від Мотозаводу на виїзд з міста
Коментарі
Так само платиш і тебе перевозять...
А як з ухилянтами?