Міністерка економіки повідомила, коли і наскільки підскочить вартість пального
Вона зазначила, що не буде різкого зростання ціни
В Україні може здорожчати пальне. Вартість дизеля підніметься до 8 гривень, бензина - до 11 гривень.
Про це в ефірі телемарафону повідомила віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко.
"Арифметично це означає, що до 8 гривень має здорожчати дизпаливо і до 11 гривень має здорожчати бензин. Але ми бачимо, що не буде різкого зростання ціни. На це є декілька факторів. Немає дефіциту, є запаси. Ринок в Європі залитий ресурсом, тому ніяких різких стрибків не буде”, - зазначила Юлія Свириденко.
За її словами, прогнозується, що до кінця липня вартість може піднятися до 5 гривень за дизпаливо.
“В рамках тих, що я вам назвала, ми і очікуємо підвищення. Звичайно, що дуже багато залежить від кон'юнктури і ціни світової, але на сьогоднішній день ми не бачимо там ніяких різких коливань. Бензин - десь на 7-8 гривень ми очікуємо, що може зростати ціна”, - підкреслила міністерка.
Зокрема нагадаємо, раніше експерт прогнозував, що за місяць бензин в Україні здорожчає на 8-9 грн, дизпаливо – на 5-6 грн, автогаз – на 3 грн.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі