Міністр енергетики заявив, що Україна може атакувати російську нафтогазову інфраструктуру
Заява Германа Галущенка
Україна може атакувати російську нафтогазову інфраструктуру, якщо Москва посилить націлювання на українську електроенергетику цієї зими. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в інтерв’ю Politico.
«Відповідаючи на атаку Росії, ми відповімо тим же підходом, атакуючи їхню енергетичну інфраструктуру. Це було б справедливо», - сказав він.
Галущенко не погодився з думкою, що атаки на російську нафтогазову інфраструктуру спричинять стрибок цін.
«Атаки на інфраструктуру не були б настільки критичними для цін, особливо, коли йдеться про газ і нафту. Я маю на увазі, що це ті види палива, які можна було б купувати не тільки в Росії. Я впевнений, що світ міг би впоратися», — пояснив міністр.
Читайте також: Зеленський заявив, що Україна відповідатиме на удари росії по об’єктах енергетики
Європа вже значно скоротила свою залежність від російської нафти та природного газу, головним чином завдяки імпорту зрідженого природного газу з США. Але Росія все ще продає великі обсяги свого викопного палива Китаю та Індії, допомагаючи стримувати світові ціни на нафту.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі