Міністр оборони закликає спалювати російські колони з паливом

Ворог несе масштабні втрати

Українські захисники і захисниці повністю зруйнували плани ворога. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Станом на сьогоднішній ранок, кількість знищених російських окупантів перевищила 3000 осіб.

Понад 200 інтервентів потрапили у полон. Кількість полонених збільшується. Вони не очікували такої відсічі і здаються самі.

Знищено сотні одиниць бронетехніки, зокрема — понад сто російських танків. Учора стінгерами було збито 7 гелікоптерів.

Російські війська обстрілюють житлові квартали, лікарні, навчальні заклади. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Вони почали активніше застосовувати ДРГ і десант. Українська армія і тероборона ефективно їх знешкоджують. 

У Києві, Харкові, інших містах діють коригувальники, які можуть навести вогонь на ваші домівки чи прокласти дорогу російським військам. 

Якщо ви бачите підозрілих осіб, які встановлюють маяки, наносять мітки, чи не можуть чітко пояснити мету свого перебування у певному місці, затримуйте їх самостійно або інформуйте тероборону. Затримані можуть стати джерелом корисної інформації.

За дві доби російські нелюди вбили майже двісті мирних громадян, з них — трьох дітей. Ще 33 дитини поранені.

Особливе прохання для мешканців українських сіл і невеликих містечок, а також усіх, хто матиме відповідну нагоду — якщо повз вас пройшла колона російської бронетехніки, за нею через деякий час бути йти колона з паливом. Затримайте або спаліть її. Російські танки просто зупиняться, наші війська їх захоплять і використають проти ворога.

Читайте також