Міністр оборони анонсував масштабний обмін полоненими
Українська та російські сторони дійшли згоди щодо обміну в форматі "1000 на 1000"
На переговорах у Стамбулі українська та російська делегації обговорили питання масштабного обміну військовополоненими. Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомив міністр оборони Рустем Умєров, який очолював українську делегацію у Стамбулі.
Сторони дійшли згоди щодо обміну в форматі "1000 на 1000". Він не став уточнювати, коли саме це станеться:
"Найближчим часом. Ми знаємо дату".
Згодом аналогічну заяву зробив глава російської делегації, помічник кремлівського правителя Путіна Володимир Мединський. "Найближчими днями відбудеться масштабний обмін полоненими 1000 на 1000 людей", - сказав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Коментарі