«Міністр» Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з «вагнерівцями»

Активну участь «вагнерівців» у боях на Донеччині російські пропагандисти замовчують

Фото: ілюстративне

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про «успіхи» збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК «Вагнер».

Про це  у Телеграм повідомило ГУР Міноборони України.

Так, російські засоби масової пропаганди поінформували, що на селекторній нараді Шойгу заявив про повний контроль з боку російської армії над населеними пунктами Соледар, Кліщіївка, Краснопілля, Благодатне, Миколаївка на Донеччині та Підгірне, Лобкове на Запоріжжі.

Очільник Міноборони РФ також згадав про начебто успішний розвиток бойових дій під Бахмутом і Вугледаром. При цьому він наголосив, що всі «здобутки» – результатом дій російських збройних сил.

В українські розвідці звернули увагу, що Шойгу свідомо не згадав той факт, що на всіх названих ним напрямках активну участь у боях беруть саме члени ПВК «Вагнер», а кадрова російська армія має лише епізодичну роль сил підтримки. 

«Ця інформація замовчується російськими пропагандистськими ЗМІ, що свідчить про продовження конфлікту в середовищі військово-політичного керівництва рф», – пояснили в ГУР Міноборони.

Зауважимо, в черговому перехопленні ГУР МО, окупант розповів своїй подрузі про так звані «зачистки»  українських захисників та мирного населення України.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова