Міністр закордонних справ Естонії вважає, що Україна має стати гарантом захисту для НАТО
Маргус Тсахкна закликав інтегрувати Україну до європейських безпекових структур
Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна вважає, що Україна, маючи значний бойовий досвід, може стати ключовим чинником формування нової системи безпеки Європи. Також наголосив, що варто інтегрувати Україну до європейських структур та переглянути регіональні безпекові механізми.
«Справжні гарантії безпеки мають включати членство в НАТО або щось схоже. Це питання не тільки про те, щоб ми захищали Україну, але й про те, щоб країни отримали надійний захист від України, адже зараз вона є найбільшою, найсильнішою та найдосвідченішою військовою силою у нашому регіоні».
Про це заявив Тсахкна в соцмережі Х.
За його словами, нейтральні країни та буферні зони фактично створюють можливості для Росії продовжувати агресію. «Мова йде не лише про забезпечення безпеки України, а й про те, щоб Україна, з її безпрецедентним військовим досвідом, надавала гарантії безпеки для Європи», — додав естонський міністр.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі