Міноборони звинуватило деякі компанії у невчасному постачанні продуктів ЗСУ

У відомстві заявили, що компанії не можуть впоратися зі своїми обов'язками

ФОТО: ілюстративне

Заступник міністра оборони Віталій Половенко заявив, що деякі компанії, які уклали договір з Міністерством оборони України наприкінці 2023 року, не можуть впоратися зі своїми обов'язками щодо якісного та своєчасного постачання продуктів Збройним силам України. Про це він сказав під час інспектування постачання продуктів до військових частини на південному сході країни.

«Ситуація повторюється. Деякі компанії, з якими ми уклали договори наприкінці 2023 року, не можуть впоратися зі своїми обов’язками. Йдеться про постачання, по-перше, якісних продуктів, по-друге, вчасне постачання», – зауважив Половенко.

Він наголосив, що своєчасне та якісне постачання – серед ключових пріоритетів команди Міноборони, тому, аби така ситуація не повторювалася, в майбутньому закупівлі проводитиме ДП «Державний оператор тилу» (ДОТ).

«Слід враховувати всі нюанси та особливості військових підрозділів. Тому інформацію з таких перевірок ми передаватимемо в ДОТ, адже в майбутньому саме вони проводитимуть торги на харчування. Кожен новий постачальник має бути готовим до оперативності. Наші військові повинні забути про проблеми з якістю та недовезенням», – наголосив Половенко.

В Міноборони нагадали, що 19 січня Половенко разом із членом Антикорупційної ради Геннадієм Кривошеєю позапланово перевірили склади деяких військових частин на сході.

Читайте також: ДБР завершило розслідування стосовно закупівлі неякісної амуніції для військових

Зазначається, що в обох випадках за всіма зафіксованими порушеннями будуть складені відповідні акти. За недотримання умов договору Міноборони виставить штрафні санкції компаніям, які зривають терміни поставки. За результатами попередньої поїздки Міністерство оборони змінило постачальника деяким військовим частинам.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також