Міський голова Самбора уник покарання за масове освячення будівлі у час карантину
Міському голові Самбора Юрію Гамару вдалося уникнути штрафу за масове освячення нового відділу освіти, в якому взяло участь декілька десятків чиновників без масок, інформує «Zaxid.net».
Суддя Самбірського міськрайонного суду Ігор Казан закрив справу проти мера Самбора, зазначивши, що не виявив доказів порушення карантину, а долучене поліцією фото з офіційної сторінки мерії може бути монтажем.
Про освячення нового відділу освіти Самбірської міськради стало відомо із повідомлення самої мерії у «Facebook». Там опублікували цілий фоторепортаж із освячення приміщення, зафіксувавши таким чином кілька очевидних порушень карантину — ніхто із близько 30 учасників події не мав медичної маски. Окрім цього, чиновники явно не дотримувалися дистанції, намагаючись потрапити на колективне фото.
Втім, під час розгляду справи у суді Юрій Гамар заявив, що він не був організатором цієї події, а прийшов туди лише як міський голова, і при тому дотримувався всіх карантинних обмежень.
«Свою винуватість заперечив та пояснив, що у його діях відсутній склад адмінправопорушення, оскільки того дня не організовував будь-яких заходів. Щодо відкриття приміщення відділу освіти, то дійсно відвідував особисто це службове приміщення та виключно із дотриманням вимог карантинних правил», — наводяться пояснення мера Самбора у постанові суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі