Місто виділить додаткові кошти на лікування Олесі Шиян

Screenshot_1-4-1
Screenshot_1-4-1

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про внесення змін до рішення від 08.11.2019 № 1047. Відтак, місто надає 15-річній дівчині, яка постраждала внаслідок інціденту зі сполоханими конями в центрі міста ще 100 тис грн допомоги на лікування (плюс податки та збори). Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

[caption id=«attachment_164042» align=«alignnone» width=«420»] Фото: zaxid.net[/caption]

«Цим рішенням ми збільшуємо розмір допомоги дівчині на лікування. Минулого разу ми надали 50 тис грн, а тепер — 100 тис грн. Тож разом це буде 150 тис грн допомоги на лікування», — зазначив Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.

Нагадаємо, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення надати одноразову матеріальну допомогу Шияну Руслану Омеляновичу, батькові Шиян Олесі Русланівни, яка отримала травми внаслідок нещасного випадку, що трапився ввечері 2 листопада на проспекті Свободи. Розмір одноразової матеріальної допомоги — 50 000 грн (плюс податки та збори).

Також тоді виконавчий комітет прийняв рішення надати субвенцію обласному бюджету в розмірі 70 тис грн на зміцнення матеріально-технічної бази Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Це, зокрема, допомога «Охматдиту» в лікуванні дівчини.

Також додамо, що дічвинка уже понад місяць перебуває на лікуванні в лікарні. Лише нещодавно їй дозволили зробити перші кроки після травми.