«Між нами — тепло»: потребуючих у Львові запрошують взяти собі теплий одяг (ФОТО)
У Львові організували акцію «Між нами — тепло», аби кожен, хто потребує теплого одягу, зміг його отримати. Акцію проводить Львівський міський центр соціальних служб «Між нами» з нагоди Дня волонтера. Про це інформує пресслужбі ЛМР.
У парку біля Порохової вежі волонтери центру «Між нами» підготували теплий верхній одяг для людей, які його потребують. Тому кожен з потребуючих може підійти і взяти те, що допоможе йому пережити цю зиму в теплі.
Акція триватиме упродовж тижня — із 6 до 10 грудня.
Водночас усіх, хто має змогу, просять долучатись до акції і приносити одяг для тих, хто його потребує.
«Якщо маєте вдома теплий верхній одяг у хорошому стані і можете віддати його тим, хто потребує, то принесіть до Порохової вежі і залиште на одному з вішаків, або ж до нас у центр «Між нами», що на вулиці Театральній, 10. Допоможімо разом пережити зиму тим, хто в потребі», — зазначили у центрі соціальних служб «Між нами».
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі