Мобілізація у Тернополі: чоловік помер через 8 днів після мобілізації

Вічна пам'ять!

У Тернополі чоловіка призвали 1 лютого 2024 року, а помер він 9 лютого. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал, пише ТСН.

У коментарях під дописом мера Тернополя громаду занепокоїло те, що чоловік помер трохи більше ніж за тиждень після мобілізації.

Микола Ірзайкін працював штампувальником у ТОВ “Шредер”. На сторінці підприємства у Facebook також написали про смерть чоловіка та висловили свої співчуття родині.

Микола Ірзайкін брав участь у благодійному проєкті “Жовтий фартух”, повідомляє “Суспільне новини”. Координатор проєкту Сергій Кічула говорить про Миколу Ірзайкіна лише хороше. Каже, що чоловік був завжди готовий допомогти, приносив і роздавав безкоштовні обіди для тих, хто цього потребував.

“Коля був добрим і чуйним. Потрапив до нас у волонтерську команду, сам підійшов і запропонував яблука принести. Щонеділі приносив ящик яблук. Коли не вистачало людей на роздачу їжі, то допомагав видавати її. Коли ми ближче познайомилися, то виявилося, що яблука не його, а він їх купує на ринку. Він хотів для людей смаколик зробити. Завжди був усміхнений і небайдужий”.

Волонтерка проєкту “Жовтий фартух” Вікторія Ліщинська зазначила, що сумно й боляче через те, що  втрачаємо найкращих:

“Ми були в одній команді волонтерів проєкту “Жовтий фартух”, де кожну неділю роздаємо безкоштовні обіди потребуючим. Рідко, коли він був відсутній. У нього були підопічні, яким він допомагав особисто. Це була добра та чуйна до чужого горя людина з надзвичайно світлою душею. Сумно та болісно, що втрачаємо найкращих”.

Тернопільський обласний центр комплектування та соціальної підтримки також прокоментував смерть Миколи Ірзайкіна. 

Читайте також: голова громади прокоментував побиття жінки з дитиною у Космачі

«Чому ТЦК мобілізував людину з хворим серцем, як лікарі на ВЛК могли написати “придатний”, невже не виявили проблем зі здоров’ям та що саме призвело до того, що у чоловіка не витримало серце?» - йдеться у повідомленні ТСН.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також