Мобілізація студентів та викладачів під час канікул: що кажуть у МОН
Будь-які суперечності, які можуть виникати щодо мобілізації, врегульовуватимуть відповідно до чинного закону
В Україні не планують мобілізовувати студентів, аспірантів, науковців, науково-педагогічних, педагогічних працівників, які мають право на відстрочку. Навіть під час літніх канікул.
Про це заявив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, коментуючи заяву нардепа Грищука, що студентів та викладачів можуть мобілізувати під час канікул.
"Щодо інформації, яка поширюється в мережі стосовно мобілізації студентів та викладачів. Жодна мобілізація студентів, аспірантів, науковців, науково-педагогічних, педагогічних працівників, які мають право на відстрочку відповідно до ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", не передбачається", – запевнив очільник Міносвіти.
Лісовий запевнив, що жодних дискусій та обговорень з цього приводу на урядовому рівні не відбувається.
"Будь-які суперечності, які можуть виникати в підзаконних актах чи інших документах, ініційованих ЦОВВ стосовно цього питання будуть врегульовуватися відповідно до чинного закону про мобілізацію", – додав міністр.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі
"суперечності... будуть врегульовуватись згідно чинного законодавства", яке не працює😵
Як то так що не планують?навіть в думках такого не має бути о мобілізації дітей
Я так розумію, улюбленою фракцією Зеленського був би Некрополіс.😄 Ну дуже старанно він перетворює селян на скелетів.😅 https://youtu.be/AN6wGeGJ_Qo?feature=shared