Мокрий сніг та ожеледиця: водіїв закликають бути уважними на дорогах

Від cьогодні, 13 січня, в Україні ускладнюються погодні умови. Зокрема, синоптики попереджають про мокрий сніг, сильний вітер, на дорогах очікується ожеледиця. А від 14 січня прогнозується різке похолодання: денні температури становитимуть мінус 2–7 градусів, а вночі — подекуди до мінус 14–19 градусів. Пік морозів припаде на період від 15 до 19 січня.

Про це повідомляє поліція Львівщини.

У зв’язку з цим правоохоронці закликають водіїв бути особливо пильними та обережними на автошляхах Львова та області. Зокрема:


  • Не перевищуйте швидкості, дотримуйтеся дистанції, не здійснюйте ризикованих маневрів та обгонів;

  • В умовах недостатньої видимості, сильного снігопаду або дощу необхідно рухатись з увімкненим ближнім світлом фар та протитуманними ліхтарями;

  • Пам’ятайте, що на слизькій дорозі гальмівний шлях збільшується у кілька разів, тому поступово знижуйте швидкість при під’їзді до перехресть, пішохідних переходів, поворотів;

  • Перед виїздом перевіряйте заряд акумуляторної батареї, наявність охолоджуючої рідини та склоомивача для низьких температур,  а також достатньої кількості палива.


Пішоходів поліцейські закликають переходити дорогу лише у встановлених місцях та використовувати світловідбивні елементи на одязі.

«Будьте пильними і обережними,  неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Бережіть своє життя!» — наголошують у поліції.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю