Молдова занепокоєна планами росії досягти Придністров’я

Росія хоче у Придністров’ї «рятувати» від утисків російськомовне населення

Республіка Молдова висловила послу Росії глибоке занепокоєння заявами російського генерала Руслана Міннекаєва. Про це повідомляє румунське видання «digi24».

Молдова вважає ці заяви необґрунтованими і такими, що суперечать підтримці Росією суверенітету та територіальної цілісності нашої країни. Республіка Молдова є нейтральною країною і закликає Москву поважати цей принцип.

Заступник командувача Центрального військового округу Росії генерал Руслан Міннекаєв заявив у п’ятницю, що Росія хоче взяти повний контроль над Донбасом і півднем України.

За словами російського генерала, контроль над південною частиною України дозволить Росії прийти на допомогу проросійським сепаратистам у Придністров’ї.

«Контроль Півдня України також означає коридор до Придністров’я, де ми також спостерігаємо випадки утиску російськомовного населення», — сказав він.

Ці заяви викликають занепокоєння Республіки Молдова, особливо тому, що Росія мотивувала свою агресію проти України нібито переслідуванням російськомовного населення в Донецьку та Луганську.

Читайте також