Молода жінка катувала свого чотирирічного сина у прямому ефірі в "Instagram"

2021-10-28-185501
2021-10-28-185501

У місті Харкові мати здійснювала «виховний процес» над своєю чотирирічною дитиною у прямому ефірі в «Instagram». Постраждалого хлопчика було госпіталізовано. Органи поліції провели профілактичну бесіду з жінкою щодо недопущення насилля над дитиною та склали адміністративний протокол за статтею 1732 КУпАП (вчинення домашнього насильства), — повідомили «Варта1» в Офісі Омбудсмана України.

Як повідомляє «Суспільне», мати сама виховує хлопчика — цього тижня йому виповнюється 4 роки. Жінка виховувалася в інтернаті й півтора року тому у неї вже забирали сина, розповіла заступниця мера Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

Хлопчика забрали у матері поліцейські відділу ювенальної превенції.

«Мати давно під наглядом, перший раз дитину забирали півтора року тому, але відтоді вона серйозно над собою попрацювала, почала співпрацювати зі службами, регулярно звітувала про дитину», — сказала Горбунова-Рубан.

«Дитина гіперактивна, за ним необхідно наглядати. Свою поведінку вона пояснює тим, що це єдиний спосіб його втихомирити. Дитину вчора забрали, перебуває у лікарні. Готуємо документи на відібрання дитини без позбавлення батьківських прав, оскільки дитина до неї прив’язана», — сказала віцемерка.

За її словами, дитину можуть забрати на пів року.

«Миттєво до них виїхали. Лікар оглянув, тілесних ушкодження майже немає... Мати не заперечує, що довів він її, вкрай розлютив, що вона так жорстко повелася. Ми зобов’язані дитину забрати. Дитину зможе забрати раніше, але вона має над собою працювати», — сказала Горбунова-Рубан.

За статтею 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу про адмінпорушення матері загрожує штраф або громадські роботи від 30 до 40 годин, або адмінарешт до 10 діб.

eb9d904ff0f2c9a7
eb9d904ff0f2c9a7