Молода жінка у баку для пального намагалась вивезти майже 400 пачок сигарет (фото)
Сьогодні, 26.03.2021, у пункті пропуску «Краківець–Корчова» працівники Галицької митниці викрили спробу незаконного переміщення сигарет до Республіки Польщі. У баку для пального було знайдено майже 400 пачок сигарет. Про це повідомили у пресслужбі Галицької митниці.
Під час огляду легкового автомобіля виникла підозра про можливе приховування товарів від митного контролю.
«Автомобіль скерували місце поглибленого огляду де в паливному баку авто виявили 370 пачок сигарет без марок акцизного збору України. Тютюнові вироби намагалась вивезти 29-річна громадянка України, мешканка Львівщини смугою руху «зелений коридор»», — повідомили у пресслужбі.
За ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Сигарети вилучено.
varta1.com.ua: Новини
У понеділок Львів попрощається з чотирма полеглими Героями, які боронили Україну від окупантів (ФОТО)
Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань
Війна забрала життя ще одного захисника з Львівщини: загинув Назар Кузьма
Загинув внаслідок влучання FPV-дрона на Донеччині
12-річна дівчинка постраждала під час пожежі на Львівщині
Дитину з опіками госпіталізували до лікарні
Найкоментованіше
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Зі складу Львівської громади погрожують вийти три села (ВІДЕО)
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
Коментарі