«Морги переповнені окупантами»: мер Мелітополя про ситуацію в місті після атаки ЗСУ
Російські загарбники не хочуть забирати тіла своїх загиблих, через що неможливо похоронити місцевих мешканців
Після знищення військової бази російських окупантів у Мелітополі морги міста на сьогодні переповнені їхніми тілами. Тож неможливо похоронити місцевих жителів. Тіла російських військових лежать навіть на сходових майданчиках.
Про це розповів мер тимчасово захопленого Мелітополя Іван Федоров у прямому ефірі спільного інформаційного марафону.
«Після того, як була знищена військова база, то рашисти п’ятьма «КамАЗами» вивозили тіла своїх загиблих рашистів. І сьогодні морги переповнені — дійсно неможливо ні похоронити людей, ні отримати документи, тому що в моргах навіть на сходових майданчиках, у коридорах лежать мертві рашисти», — повідомив очільник міста.
Він зауважив, що російські загарбники не хочуть забирати тіла своїх загиблих.
«Тож сьогодні заручниками цієї ситуації і стали родичі тих, хто загинув у місті Мелітополі своєю смертю. Тому рашисти повністю окупували, заблокували і взяли в заручники місто Мелітополь. Навіть покійників міста Мелітополя!», — наголосив Федоров.
Нагадаємо, що росіяни у Мелітополі погрожують відбирати у батьків дітей, які не ходитимуть до школи.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
- У Львові відбуваєтсья різдвяний «Забіг Звіздарів» (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі