На Львівщині лікарня отримала вакцину для безоплатного щеплення від ВПЛ
Раніше ця вакцина була лише рекомендованою та коштувала близько 5 тисяч гривень, проте з 2026 року її впроваджують на безоплатній основна
Моршинська міська лікарня отримала партію препарату «Гардасил 9» у межах національної програми імунізації. Про надходження вакцини повідомили у Львівській ОВА.
Безоплатне щеплення передбачене для дівчат віком 12–13 років і проводиться за однодозовою схемою. Раніше ця вакцина була лише рекомендованою та коштувала близько 5 тисяч гривень, проте з 2026 року її впроваджують на безоплатній основі.
Директорка Моршинської міської лікарні Ірина Кость зазначила, що вакцинація проти ВПЛ є ключовим етапом у профілактиці онкологічних захворювань. Оскільки кількість доз наразі обмежена, лікарка закликала батьків не зволікати та звертатися до своїх сімейних лікарів для запису на процедуру.
Запровадження цієї програми наближає українську систему охорони здоров’я до європейських стандартів, адже імунізація проти ВПЛ уже діє у 155 країнах світу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
Коментарі