Моторошна ДТП на Дніпропетровщині: легковий автомобіль влетів на зупинку громадського транспорту з людьми (ФОТО)
Водій автомобіля «Geely» не впорався з керуванням та виїхав на зупинку громадського транспорту. Двоє постраждалих доставлено до лікарні, передає відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.
ДТП сталася 15 жовтня, близько 18.00 год. Місцевий мешканець, 1981 року народження, на автомобілі «Geely» рухався по вул. Світлогірській. Перед перехрестям з вул. Першотравневою, водій не впорався з керуванням, виїхав на полосу зустрічного руху та, продовжуючи рух, виїхав на зупинку громадського транспорту по вул. Світлогірська.
У цей час, на зупинці знаходилось троє людей. Жінка, 1992 року народження, та чоловік, 1959 року народження, доправлені до лікарні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі