Моторошна ДТП у Львові: з’явилося відео перед зіткненням
Учора, 9 січня, у Львові сталася аварія, внаслідок якої загинула 3-річна дівчинка та ще троє осіб отримали тілесні ушкодження.
Як повідомив очільник «Варта1» Ігор Зінкевич, у «Facebook», ДТП трапилась о 15:20 год., на перехресті вулиць Пасічна та Медової Печери, між автомобілем «Volkswagen Transporter» та «Volkswagen Passat».
Очевидці повідомили, що дитина сиділа в авто на руках у мами без автокрісла.
На місці події працювали слідчі поліції Львівщини, патрульні та співробітники інших служб. Винним загрожує позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років з позбавленням права керувати на термін до трьох років або без такого.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі