Моторошна трагедія: нелюд убив 3-річну дитину, тіло спалив у печі, а кістки виніс на вулицю
У ході перевірки інформація знайшла своє підтвердження.
Про це, на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», написав перший заступник керівника Нацполіції України Вʼячеслав Аброськін.
За його інформацією, моторошний інцидент стався ще влітку 2018 року, на Житомирщині. Мати дитини повідомила, що її співмешканець під час сварки штовхонув дитину, яка впала та вдарилися головою. Малеча втратила свідомість. Після невдалих спроб штучного дихання дитини, співмешканець жінки, розпаливши вогонь у печі будинку, спалив тіло дівчинки, а кістки виніс на вулицю.
Найжахливіше, що дитину можна було врятувати й вона б жила й надалі. Ще в 2015 році, рішенням районного суду за позовом органу опіки та піклування райдержадміністрації, малолітню дитину було відібрано у батьків та передано під опіку служби у справах дітей до дитячого будинку сімейного типу.
У квітні 2018 року, малолітню дитину вже за рішенням Житомирського апеляційного суду було повернуто біологічним батькам. Й через чотири місяці, у серпні, вони її вбили та спалили.
Іноді лише одне неправильне рішення може позбавити життя. Завжди потрібно думати про можливі наслідкі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі