Мотоцикліст у реанімації - наслідок ДТП на Львівщині

Відділ комунікації поліції Львівської області інформує про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася вчора, 1 липня, близько третьої години ночі на автодорозі Червоноград-Броди, неподалік села Корчин, що на Радехівщині.
Зіткнулись автомобіль «Хюндай Акцент», за кермом якого перебував 50-річний мешканець одного з сіл Радехівського району, та мотоцикл «ІЖ» з люлькою, яким керував 27-річний мешканець Сокальщини. Внаслідок зіткнення мотоцикліст отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований у реанімаційне відділення лікарні. Його 29-річний пасажир також постраждав.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – від трьох до восьми років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років. Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована

Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували

На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
Коментарі