Мовний конфлікт у поліцейському відділку: відсторонено правоохоронця та його керівника (ВІДЕО)

То чи писаний закон для законників?

Фото: ілюстративне

В Одесі знову мовний скандал - російськомовного правоохоронця та його керівника через конфлікт з невідомим відсторонили від виконання службових обов’язків. 

Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подію зафіксували на відео, яке сьогодні виявлено під час моніторингу соціальних мереж. На відеозапису – чоловік у формі та невідомий конфліктують, зокрема через те, що правоохоронець розмовляє російською.  

В ході перевірки інформації встановлено, що інцидент стався між дільничним та громадянином у відділі поліції, куди кількох чоловіків запросили через появу у громадському місці у п'яному вигляді. Наразі дільничного та його керівника відсторонили від виконання обов’язків. 

«Оцінка діям поліцейського, його керівника та ще двом його колегам, які були присутні під час конфлікту - оперативному черговому та помічнику оперативного чергового, буде надана за результатами розслідування», - заявили у главку.

Згадане відео з'явилося сьогодні у місцевих Телеграм-каналах.

На ньому зафіксовано конфлікт, учасником якого став молодий поліцейський та якийсь чоловік, вочевидь, один із тих, кого «запросили» до дільниці. Зважаючи на все, запис почали вести з певної «точки» конфлікту - після того, як невідомий вимагав, щоб правоохоронець розмовляв українською.

Невідомо, що відбувалося до цього моменту, але видно, що поліцейський уже гнівається і російською мовою каже, що Одеса – це Україна.

Але опонент відповідає, що той зобов'язаний говорити українською, застосовує ненормативну лексику та звинувачує правоохоронця у тому, що той «прикривається погонами» і пропонує їх зняти. Поліцейський встає, знімає погони та разом з невідомим йде із приміщення. За «кадром» також чути жіночий сміх. Учасники конфлікту виходять на вулицю, але чим саме він завершився, наразі невідомо.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів