“Може тривати 10-15 років”: військовий висловився щодо контрнаступу України

Офіцер не вважає, що контрнаступ “захлинувся”.

Фото ілюстративне

Військовий бригади “Азов” Нацгвардії України Дмитро Андрющенко вважає, що навіть якщо українські війська будуть відбивати наші території ще 5, 10 або 15 років — це все одно буде контрнаступ, і він не вважає, що він “захлинувся”. Таку думку в  інтерв’ю ведучій ТСН Наталі Островській висловив офіцер управління 12 бригади “Азов” Нацгвардії України Дмитро Андрющенко з позивним “Дипломат”.

“Я розумію, що це буде не скоро, довго. Але я не вважаю, що контрнаступ захлинувся. Я вважаю, що навіть відбитих 10 метрів на місяць — це контрнаступ. І навіть якщо ми будемо відбивати наші території ще п’ять, 10 або 15 років — це все одно буде контрнаступ. Поки ми будемо рухатися вперед — це контрнаступ”, — розповів військовий.

За словами військового, всі розуміють, що контранступ йде повільно. Причина цьому — мінні поля, російська артилерія, авіація і так далі, каже Дмитро Андрющенко.

“Але це логічно, що наші хлопці і бронетехніка не можуть йти по замінованому полю і не підриватися. Так воно працює. Тому я не бачу в цьому проблеми. Я вважаю, що контрнаступ зараз йде. Я знаю, що всі підрозділи постійно атакують, просуваються вперед. Просто контрнаступ не такий, як багатьом би хотілося. Це трошки важче, ніж намалювати будь-яку план-схему на мапі. Там воно виглядає більш красиво і класно, ніж коли ти робиш це в житті”, — розповів військовий.

Дмитро Андрющенко / Фото: ТСН.ua

Для довідки: Дмитро Андрющенко – захисник Маріуполя, був на Азовсталі, вийшов у полон, звідки бійця звільнили у вересні 2022 року.  Сам родом з міста Маріуполь,  на фронті з 2014 року у складі полку «Азов».

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також