Можлива атака з боку білорусі буде найближчими тижнями — ЗМІ
Експерт оцінив вірогідність нападу білорусі на Волинь та Львівщину
Військовий експерт Олег Жданов оцінив вірогідність нападу білорусі, яка наразі стягує спецпідрозділи до кордону з Україною, на Волинь та Львівщину.
Про це він заявив в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону, інформує «УНІАН».
«Я б повернувся до оцінки вірогідності цього (нападу — ред.) 50 на 50. Тому що війська все ж таки висуваються до нашого кордону, особливо сили спеціальних операцій і займають там оперативні райони. Заяви лукашенко в одну сторону, а війська ідуть у нашу сторону. Тому не треба нехтувати цим фактором і бути готовим до зустрічі білоруської армії», — сказав він.
Жданов вважає, що особливо напруження можливої атаки буде найближчими тижнями, або навіть тиждень.
«Коли російські війська почнуть видихатись на Ізюмському напрямку, тоді путіну потрібно буде чимось заповнювати оперативну паузу, поки він збиратиме чергові резерви для вводу в Україну. Це буде найбільш напружений і небезпечний період», — пояснив він.
10 травня Генерального штабу Збройних сил білорусі заявив, що республіка направляє свої сили спецоперацій до кордону з Україною.
У штабі зазначили, що рішення прийнято у зв’язку з тим, що «США і їх союзники продовжують нарощувати військову присутність біля державних кордонів Республіки білорусь».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася автопригода
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Коментарі