Можуть перебувати українці на борту: єменські хусити захопили судно у Червоному морі
Інформація щодо наших громадян перевіряється
Єменські бойовики-хусити захопили судно «Galaxy Leader» у Червоному морі, на борту якого можуть перебувати і громадяни України. Про це пишуть Jerusalem Post.
Корабель частково належить Ізраїлю.
На борту корабля перебувають 25 членів екіпажу різних національностей, зокрема українці, болгари, філіппінці та мексиканці. На кораблі немає ізраїльтян", – повідомили у канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю.
Захоплення судна влада Ізраїлю назвала «ще одним актом іранського тероризму проти громадян вільного світу», який «створює міжнародні наслідки щодо безпеки глобальних морських шляхів».
В МЗС України інформацію про наших громадян на борту захопленого корабля поки не коментують.
Читайте також: до Сирії прибуло чергове судно РФ із зерном, вкраденим в Україні
Раніше хусити заявили, що атакуватимуть всі пов'язані з Ізраїлем судна, які будуть у сфері їхньої досяжності.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
Коментарі