Музей «Личаківський цвинтар» через суд вимагатиме від водія, який протаранив браму, відшкодувати збитки
Попередня вартість відновлення брами 710 тис. грн
Місто через суд вимагатиме від водія, який у січні протаранив браму Личаківського цвинтаря, відшкодувати завдані збитки. З відповідною позовною заявою до Личаківського районного суду звернувся Музей «Личаківський цвинтар».
«Позов подано. Очікуємо відкриття провадження у цій справі», зазначили у юридичному департаменті Львівської міської ради.
Раніше суд визнав водія винним у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та порушенні правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна. Його притягнули до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн та позбавили водійських прав терміном на один рік.
На судовому засіданні водій намагався заперечувати свою причетність до ДТП. Однак, свідки ідентифікували його як особу, яка вчинила це ДТП.
Нагадаємо, в ніч на неділю, 15 січня, 27-річний водій влетів у одну з головних брам Личаківського цвинтаря – з боку вул. Шімзерів. Внаслідок наїзду конструкція змістилася та вкрилася тріщинами. Для проведення ремонтно-реставраційних робіт майже 2/3 брами доведеться демонтувати до основи, тріснуті блоки – замінити на нові, а тоді знову зібрати всі елементи. Відповідно до кошторису, попередня вартість відновлення брами – 710 тис. грн.
Читайте також: львівський суд виніс вирок водію «BMW», який в’їхав у браму Личаківського кладовища.
Додамо, брама з боку вул. Шімзерів була збудована у 1901 році в неоготичному стилі з пісковика. На брамі розміщений медальйон із зображенням Матері Божої, авторства Еміля Шредля. У 2015 році місто відреставрувало цю столітню браму.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі