Минулого тижня у водоймах України потонуло близько 100 осіб
Спека, яка минулого тижня панувала майже по всій території України, призвела не тільки до різкого збільшення кількості пожеж у природних екосистемах, а ще й суттєво вплинула на статистику загиблих на воді. 99 громадян загинули на водних об'єктах країни у період з 31 липня по 6 серпня, а з початку року - 685, пише УНІАН з посиланням на Державну служби з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники підкреслили, що через недбалість дорослих гинуть діти. Зокрема, 6 серпня на Херсонщині, у Чорному морі в селі Залізний Порт Голопристанського району, місцеві мешканці знайшли та вилучили з води тіло хлопчика 2007 року народження, який потонув під час купання.
«Наразі встановлюються остаточні причини трагедії, а тіло загиблої дитини передано представникам Нацполіції», - йдеться в повідомленні.
Також повідомляє ДСНС, що за день до випадку на Херсонщині, лихо сталось також і на території Харківської області, де місцеві мешканці знайшли та вилучили з місцевого ставка поблизу села Олександрівка Золочівського району тіло 1,5-річної дитини. При цьому правоохоронці встановлюють обставини загибелі дівчинки, «однак відомо, що батьки залишили маленьку дитину вдома саму незадовго до трагедії».
В ДСНС повідомляють, що загалом, з початку року на водоймах країни вже загинуло 685 людей, з яких 70 дітей. При цьому врятовано 484 людини, у тому числі 106 дітей.
Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає усіх любителів відпочинку на воді бути обачними й дотримуватись елементарних правил безпеки. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій – є купання в нетверезому стані. Необхідно уникати купання в затоплених кар'єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках і інших водоймах, які не мають обладнаних рятувальних постів, не визначені місцевою держадміністрацією як місця масового відпочинку населення біля води.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі