Митники оштрафували власника "євроблях" на 3,383 млн гривень
Чоловік надав митникам литовські документи. Про це повідомляє ТСН.
Власника автомобіля Mercedes-Benz із литовською реєстрацією оштрафували на 3,383 млн гривень.
Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, під час перетину кордону чоловік пред’явив паспорт громадянина Литви. Це дозволяє перебувати в Україні протягом одного року без сплати митних платежів. Однак митники встановили, що власник є громадянином України.
Згідно з постановою Чернігівської митниці ДФС, громадянин притягнутий до адміністративної відповідальності та повинен сплатити штраф в сумі 3,383 млн гривень.
«Позицію митниці підтримали суди першої та апеляційної інстанції», - заявили у фіскальній службі.
Нагадаємо, митниця Литви почала перевірку законності ввезення і використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литви. Повідомляється, що станом на 1 листопада на українській митниці очікують подальшої долі понад 59 тис. транспортних засобів, 44,6 тис. з яких перебувають у режимі тимчасового ввезення.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі