На Львівщині судитимуть рибалку, який наловив раків на майже 100 тисяч (ФОТО)

Чоловіка затримали

ФОТО: Львівський рибоохоронний патруль

На вихідних у Львівській області біля села Теляж Сокальської громади затримали рибалку. 22 червня він незаконно ловив раків у річці Західний Буг. Про це повідомив Львівський рибоохоронний патруль у Facebook.

Громадянин виловлював раків за допомогою заборонених знарядь лову – раколовок-пасток. Загалом він виловив 29 раків, завдавши шкоди рибному господарству України на суму 96 628 гривень.

Фото: Львівський рибоохоронний патруль

«Львівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками поліції Сокальського ВП №2 Червоноградського РВП викрито грубе порушення правил рибальства на р. Знахідний Буг, поблизу с. Теляж Сокальської ТГ, Червоноградського району Львівської області, де громадянин здійснював вилов водних біоресурсів - раків за допомогою заборонених знарядь лову, а саме раколовок-пасток», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомляли, на Львівщині змія вкусила 26-річного чоловіка, який збирав гриби

Поліція склала матеріали за ч.1 ст. 249 КК України, знаряддя лову вилучено, а незаконно добуті водні біоресурси повернено у природне середовище згідно зі ст. 63 Закону України «Про тваринний світ». Наразі триває досудове розслідування.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також