На автодорозі Львівщини сталося смертельне зіткнення легковиків (ФОТО)
Загинула водійка легковика
Вчора, 8 жовтня о 16.10 на автодорозі «Львів-Чоп» неподалік міста Буськ Золочівського району трапилася смертельна дорожньо-транспортна пригода з участю двох легковиків. Про це повідомляє ГУНП у Львівській області.
Зазначається, що зіткнулись автомобілі «Хундай Акцент», яким керувала 53-річна жителька міста Київ та «Ауді» під керуванням львів’янина віком 36 років.
Внаслідок зіткнення водійка «Акцента» від отриманих травм померла на місці події. Водій та пасажирка «Ауді», 46-річна іноземка, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.
Фото: Поліція Львівської області
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту відкрили кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Читайте також: на Львівщині сталася ДТП з постраждалими.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі