На автомобіль радника мера Львова Шмідта причепили нелегальний GPS-трекер (фото)
У ніч проти 6 квітня, під автомобіль Олега Шміда невідомий причепив саморобний GPS-трекер. Шмідт є радником міського голови Львова з питань транспортної інфраструктури. Пристрій він знайшов у вівторок зранку та викликав на місце поліцію. Про це, на своїй сторінці у «Facebook», повідомив Олег Шмідт.
«Я нечасто користуюсь автомобілем у Львові й ще рідше залишаю його на ніч під будинком. Але виглядає так, що хтось довго чекав того дня, коли машина таки буде залишена, тож вартувало мені не поставити її в гараж, як якийсь »дивак« чітко після того, як згасло світло в нашій квартирі, заліз під машину і пролежав там пів хвилини горілиць», — йдеться у дописі.
Як виявилося, зловмисник чіпляв на міжколісну балку самопальний пристрій, завдяки якому мали спостерігати, як машина Шмідта простоює більшість часу в гаражі. Цього разу їм вдалося промоніторити лише шлях до СТО, де слідчі без зайвих зусиль ідентифікували самопал.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі